Michaela Maslowská

Jméno: Michaela Maslowská
Funkce: Řádný člen (2009 – současnost)
V oddílu od roku: 2009, Předsedkyně oddílu (2009 – 2012)

Navštívené lezecké oblasti: Ostrov, Labák, Bielatal, Schrammsteine, Křižák. Bořeň, Rájec, Hrubá skála, Prachov, Sušky, Roviště, Velká, Mařenka, Srbsko, Buoux, Dentelles de Montmirail, Orpiere, Siurana, Margalef, Paklenica, Spitzberg, Kapucínky, Kozelka, Dubské skály, Arco, Finale ligure, Tatry, Oppéde-le-viuex, Hlubočepy, Žďárky, Seynes, Margalef, Siurana, Collegats, Camarasa, Gorges de la Jonte, Thaurac, St Jean de Bueges, Joncas, Sr Bauzille de Montmel, Claret, Sainte Victoire, Pont de Barret, Russan, Collias..

Maximální horolezecký počin: Duševní azyl 7-OS, Česká 7 PP, Ryobi sound system 6b+ AF, Et les gens croient qu´on s´amuse 6b+,  Špinavá holka VIIa AF

Oblíbené pecky: Těch je strašně moc. V každé oblasti se najde něco. Když to zúžíme na ČR, tak na písku téměř každá bielatalská cesta. Největší lahůdky jsou tedy ty bielatalské: Alterweg V na Durrebielenadel, Talseite VI na Mittelwand, Altertalweg  VI na Falkenwand, Sudwestweg  IV na Praxedise. V Ostrově pak Krycí jméno VI na Lesníka a Vzpomínka na zesnulé VIIb na Obra, kterou bych si ale na prvním konci moc netroufla – zavání smrťákem. Z nepískovcových oblastí pak Česká 7, Duševní azyl 7-, Nejdelší vandr 7-, takové ty nadhodnocené rovištní klasiky, ale fakt hezké. No a jinak – Viva la France! Zatím nejlepší vápencové lezení ever (ale uznávám, že jsem ještě nezakusila Thajské ani Kalymnoské krápníky a na ty se moc těším..).

Erik Borš